Lazer Kesim

Ema Dükkan olarak Ankara’da lazer kesim işlemleri ile ahşap, pleksi, mdf, dekota, plastik, deri, kumaş, kağıt, akrilik ürünlerinin kesilmesi ve işlenmesi; granit, cam gibi ürünlerin kazınması ve işlenmesi hizmetlerini veriyoruz. Pek çok malzemeye hassas bir şekilde kesim ve kazıma işlemi uygulamaktayız. Lazer sistemler kullanılan malzemede deformasyonu neredeyse sıfıra indirip, kullanılan malzemede fire oranını en makul seviyeye indirerek hız ve fiyat avantajı sağlar. Kesilen malzemelerde pürüzsüz bir sonuç verip, malzeme ile temas gerçekleşmediğinden çizilme riski sıfıra iner.

Lazer Kesim, Ankara'da Ema Dükkan firması olarak Lazer Kesim hizmeti vermekteyiz.
Lazer Kesim Ankara
Lazer Kesim, Ankara'da Ema Dükkan firması olarak Lazer Kesim hizmeti vermekteyiz.
Ahşap Lazer Kesim
ema dükkan lazer kesim makinesi
Ema Dükkan – Lazer Kesim Makinesi

Lazer Kesim Makinemiz

Karbondioksit tüpü ile çalışan makinemiz 160×120 cm kesim alanlı, 130-150W gücü ile en hızlı ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmamıza olanak sağlıyor. Operasyon sürecinde doğru malzeme, hassas ölçülendirme ve kesimi temiz ve hızlı sonuçlandırmayı önemsiyoruz.

Ema Dükkan, deri lazer kesim kazıma
Deri Lazer Kazıma

Lazer Kesim Fiyatları

Lazer Kesim işlemlerinde fiyat, makinenin çalıştığı süreye göre hesaplanır. Malzemenin kalınlığı arttıkça kesim hızı yavaşlayıp, makinenin çalıştığı süre artmakla birlikte kesilen malzemenin niteliğine göre de süre değişiklik göstermektedir. 130-150W gücündeki makinemiz hızlı bir kesim gücüne sahiptir. Piyasadaki çoğu lazer kesim makinesinde dakika ücreti düşük olsa da, uzun kesim süreleriyle aynı maliyet çıkmaktadır. Ema Dükkan olarak, uygun dakika ücreti ve hızlı kesim süresiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermekteyiz.

Lazer Kesim
Lazer Kesim

Lazer Kesim Nerelerde Kullanılır?

Lazer kesim teknolojisinin kullanım alanları aşağıdaki gibidir;

  • Ahşap Kesim
  • Pleksi Kesim
  • MDF Kesim
  • Deri Kesim
  • Maket Kesim
  • Mukavva/Karton Kesim

Ahşap Lazer Kesim

Ahşap Lazer Kesim, veya Ahşap Kesim işlemlerinizde 6-8 mm kalınlığa kadar ahşap malzemelerinizi istediğiniz en-boy ve şekilde kesmekteyiz.

Ahşap Lazer Kesim özellikle dekorasyon işlerinde karşımıza çıkmaktadır. Ahşaba şekil vermek için diğer makinelerin yapamadığı işleri Lazer Kesim ile yapmak mümkündür. Daha fazla detay için Ahşap Lazer Kesim sayfamızı inceleyebilir, fiyat teklifi almak için buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ahşap Lazer Kesim, Ema Dükkan lazer kesim ahşap, Ankara Lazer Kesim
Ahşap Lazer Kesim
pleksi-lazer-kesim
pleksi-lazer-kesim

Pleksi Lazer Kesim

Pleksi Lazer Kesim, camdan 6 kat daha dayanıklı ve hava şartlarına yüksek oranda dayanıklı pleksi malzemeyle düğün, nişan, doğum günü gibi özel gün organizasyonlarınız için pleksi masayla dekorasyonunuzu tamamlayabilir, sevdiklerinize güzel bir hatıra bırakmak için anahtarlık, isimlik vb. ürünler hediye edebilirsiniz. İş yerleriniz için kapı isimliği, masa isimliği gibi kişiye özel aksesuarları tercih edebilirsiniz. Mobilya aksesuarlarında, stand, fuar gibi organizasyonlarınızın tasarımında, reklam ve tanıtımlarda, stüdyo ve fotoğraf çekim stüdyolarında kullanabileceğiniz aynalı pleksi kesim işlemleri cama göre çok hafif, kırılmaz ve kesimde şekillendirme özelliklerine sahiptir. Ek olarak pleksiglass ürünler aynı kalınlıktaki cama göre %20 daha az ısıyı iletmesi; darbelere karşı daha dayanaklı olması, şeffaf ve renkli bütün formlarda parlak bir görünüme sahip olması gibi çok sayıda avantaja sahiptir.