UV BASKI

Ema Dükkan olarak Ankara’da UV Baskı hizmeti vermekteyiz. UV Baskı makinemiz sayesinde ahşap, pleksi, PVC, metal, seramik, cam, foreks vb. 30 cm yüksekliğe kadar her türlü düz sert yüzeye baskı yapmaktayız.

UV BASKI NEDİR?

UV Baskı, ultraviyole (UV) ışığa maruz kaldığında çabuk kuruması için formüle edilmiş özel mürekkeplerle yapılan baskı türüdür. UV Baskı yapıldığında mürekkebin donması için bekleme süresi bulunmamaktadır. UV Baskı uygulaması düz ve sert her türlü yüzeye uygulanabilmektedir.

uv-baski-makinesi
UV Baskı Makinesi
Uv Baskı Taş Magnet
Uv Baskı Taş Magnet

UV Baskı Makinemiz

UV Baskı makinemiz, 90×60 cm ölçülerindedir. Sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için makine kafamız DX5 modelidir. Tıkanma, püskürtme, hatalı basım gibi problemlerle karşılaşmamak için ekibimiz her daim sektördeki gelişmeleri yakında takip etmekte ve sürekli uv baskı teknolojileri üzerine kendini geliştirmektedir.

Uv Baskı Çakmak
Uv Baskı Çakmak

UV Baskı Fiyatları

UV baskı fiyatları, kullanılan malzeme ve yapılan baskının boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Uygulandıkları yüzeye göre fiyatlarda değişiklikler gözlemlenebilir. UV dijital baskı hangi yüzeyde çalışma yapılacaksa ona göre m2 fiyatı hesaplanır.

UV Baskı Fiyatı öğrenmek için en sağlıklı yöntem, tasarım ve baskı alanı ölçülerinizi bizimle paylaşmanız. Tasarım yüzeyi, baskı ölçüsü bilgileriyle birlikte en uygun fiyat çalışmasını yaparak siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Uv Baskı Bardak Altlığı
Uv Baskı Bardak Altlığı

UV Baskı Nerelerde Kullanılır?

UV Baskı teknolojisinin kullanım alanları aşağıdaki gibidir;

  • Ahşap UV Baskı
  • Pleksi UV Baskı
  • MDF UV Baskı
  • Magnet UV Baskı
  • Çakmak UV Baskı
  • Cam UV Baskı
  • Metal UV Baskı

UV Baskı İle Neler Yapıyoruz?

UV baskının önemi kullanım alanlarının genişliğinden ve baskının normal boyalardan çok daha kaliteli, kalıcı oluşundan kaynaklanmaktadır. Bizde Ema Dükkan olarak bu geniş yelpazede size talep ettiğiniz tüm ürünleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz. UV baskı ile magnet, anahtarlık, plak, puzzle, madalya, taş çerçeve, tabela, gibi ürünleri üretmekle beraber dilerseniz tasarımlarını sizin yaptığınız ürünleri sizin tercih ettiğiniz yüzeyler üzerinde hayata geçirmenize yardımcı oluyoruz.

Bütün hizmetlerimizde işlemlerimizde olduğu gibi UV baskı işlemlerimizde de siz değerli müşterilerimize en hızlı, güvenilir ve kaliteli ürünleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz tasarlayın, biz üretelim!

Ahşap Uv Baskı
Ahşap Uv Baskı
Cam Uv Baskı
Cam Uv Baskı

UV Baskı Merkezi

UV Baskı son derece çevreye duyarlı doğaya uyumlu ve çevreye zararsız bir baskılama tekniği olmaktadır. Ayrıca baskı yapılan yüzey üzerinde çok uzun yıllar kalıcılık sağlamaktadır. Modern UV baskı merkezinde bir baskı yaptırmaya yaptırmak istiyorsunuz. Ancak yapılacak olan baskı ve ürünle ilgili bazı endişeleriniz olabilir. Bunların başında baskının bir süre sonra solması geliyor.

Ayrıca baskı bir süre sonra güneş yüzünden solar mı, dış etkenler yüzünden zarar görür mü diye düşünüyorsanız hemen cevaplayalım. Uv baskı yapan yerler olarak en iyi hizmeti vererek baskı yaptığımız yüzeye göre maksimum gayreti göstererek her türlü dış etmene karşı korumayı sağlıyoruz. Ayrıca, UV baskı makineleri dijital baskı makinelerine göre baskı kalitesi ve kuruma süresi anlamında farklılık göstermektedir.

Baskı yapılan yüzeye kesinlikle herhangi bir zarar vermez. Zemin üzerini kazıma, doku bozma vb. durumlar oluşmaz. UV Baskılı ürünler sipariş vermek mi istiyorsunuz? Ankara’da bulunan UV baskı Merkezi olarak atölyemizde sizlere hizmet vermekteyiz.

UV Baskı Yapan Yerler

En son model endüstriyel ultraviyole baskı makinelerimizle sizlerin istekleri doğrultusunda Ankara’da UV baskı yapan yerler arasında en ucuz üretimi yapmaktayız.

Ahşap UV Baskı
Ahşap UV Baskı